14. února má, podle kalendáře, svátek nejen Valentýn, ale tento den je brán i jako svátek všech zamilovaných. Původ tohoto svátku bychom objevili již v dávné minulosti. Ve starověkém Římě tento den oslavovali bohyni Juno, která byla považována za ochránkyni rodiny a manželství.

V oblibě jej mají páry především v Americe, ale v současné době se rozšiřuje i u nás. Svou náklonnost si páry projevují různými způsoby. Někdo zavítá na slavnostní večeři, další vyrazí na výlet či do kina. Tento den se však neobejde bez dárků. Většina z nich směřuje k dárečkům a drobnostem, kde se objevují srdíčka. Muži nejčastěji kupují svým drahým polovičkám květiny.

Vyberte originální dárek v podobě ovocné kytice

Mezi oblíbené Valentýnské dárky, které se pro tento den kupují, patří šperky, čokoláda a sladkosti, knihy, dobré víno a samozřejmě květiny.

Květina je dárek, který je vhodný pro každou věkovou kategorii. Chcete – li však svoji drahou polovičku překvapit a obdarovat ji květinou v méně tradičním stylu, sáhněte do nabídky ovocné kytice. Tyto kytice jsou dárek nejen velmi originální, ale i zdravý. Připravují se z čerstvých a šťavnatých kousků ovoce a některé i z kvalitní čokolády. V kyticích se objevuje ananas, hroznové víno, jablka, různé druhy melounů, kiwi, banány nebo pomeranče. Jednotlivé kousky jsou aranžovány do keramických nádob či proutěných košíků, dle výběru.

Kytice lze objednat online na stránkách Frutiko.cz. Vyzvednout si ji můžete osobně nebo ji lze nechat doručit. Dodání zajistí spolehliví kurýři, kteří pro společnost Frutiko pracují. Kytice jsou připravovány v den dodání, díky čemuž je zaručena jejich čerstvost. Ke každé kytici lze doplnit i lísteček s osobním vzkazem.

Kromě ovocné kytice můžete své drahé obdarovat také ovocnou bonboniérou, která je zdravou alternativou k bonboniéře čokoládové.